Rahvatantsu tund on positiivne üldfüüsilist vormi, väljendusrikkust ja emotsiooni avav ning toetav tantsutund, mis kasutab Eesti rahvatantsu sammustikku, väärtusi ning olemust kõige positiivsemas ja energilisemas mõttes. Eesmärgiks on hoida ja arendada Eesti folkloori ja rahvatantsu, säilitades seejuures rahvapärimuslike tantsude põhisamme, liikumisskeeme ja olemust.

JUHENDAJA ANLI AJA

Alustasin rahvatantsuga lapsepõlves.

Olen tantsinud erinevates segarühmades: Anija segarühmas, Viimsi "Vallaalused", Rae vallas "Sukad & Tagi" rühmas ning Rahvatantsuselts Pääsuke segarühmas Anseküla.

Alates 2007 aastast olen pühendunud tantsuõpetamisele. Olen juhendanud Jüri Gümnaasiumis rahvatantsurühmasid, showtantsurühmasid ja Randvere Koolis on minu käe all toimetamas 9 laste ja 2 noorte rahvatantsurühma ning Randvere Tantsupere all 2 naisrühma, noorterühm ja segarühm. Lisaks on ka veel memmederühm ning teen igapäevaselt tööd ka beebide ja väikelastega.

Kodus on mul kasvamas 3 imearmast last (2 poega: 6.a ja 4.a ning tütar: 2.a) ja nemad ning mu kallis abikaasa on minu tugisammasteks.

Olen end aastate jooksul koolitanud erinevatel kursustel ja lõpetanud Rahvatantsujuhtide Kooli.

Ma soovin, et rahvatants liidaks tantsijaid ja et kõikide silmad säraksid.


KUI SOOVID TRENNI TULLA, SIIS PALUN TÄIDA ALLOLEVAD LAHTRID.
Kuutasu on 25 eurot.
Tund toimub neljapäeviti Artiumi saalis (nr 009, Randvere tee 20) kell 13.30 - 14.45.
OOTAME SIND TUNDI!

Email again: